Regulamin konkursu „Wspomnienia muzealne”

REGULAMIN KONKURSU

POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą „Wspomnienia muzealne”.
 2. Organizatorem Konkursu jest redakcja strony https://eksponatka.home.blog.
 3. Partnerami i fundatorami nagród w konkursie są Muzeum Miasta Gdyni i Muzeum Warszawy.
 4. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w internecie, na blogu https://eksponatka.home.blog w dniach 19.04–10.05.2020 r. (do godz. 23.59).

 

WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE

 1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba fizyczna, która:
  a) posiada pełną zdolność do czynności prawnych. Osoby ograniczone w zdolności do czynności prawnych biorą udział w Konkursie za zgodą swojego przedstawiciela ustawowego lub opiekuna prawnego.
  b) nie jest redaktorem bloga https://eksponatka.home.blog.
  c) nie jest członkiem rodziny redaktora bloga https://eksponatka.home.blog.

NAGRODY

 1. Nagrodami w konkursie są notesy oraz płyta CD Muzeum Miasta Gdyni i kalendarz Muzeum Warszawy, ufundowane przez te Instytucje.
 2. Zdobywcami nagród w konkursie są Uczestnicy, wyłonieni przez redakcję bloga https://eksponatka.home.blog, którzy w czasie trwania konkursu przyślą na adres e-mail eksponatka8@gmail.com wykonają zadanie: jakie są Twoje wspomnienia z wizyt w muzeach (ogólne refleksje lub relacja z konkretnej wystawy)? Opisz je w dowolnej formie (relacja pisemna, rysunek, fotografia, inna forma).
 3. Wybór pięciu zwycięzców zostanie dokonany na podstawie oceny kreatywności Uczestników.
 4. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji konkursu Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
 5. Laureaci konkursu zostaną powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty e-mail w ciągu dwóch dni roboczych od zakończenia Konkursu.
 6. Otrzymana nagroda zostanie wysłana do Laureatów konkursu na koszt EkspoNatki na adres wskazany przez Laureatów, na terenie Polski, w terminie bezpiecznym (ze względu na panującą w kraju sytuację) dla Uczestników konkursu, a także Organizatora.
 7. Organizator zastrzega sobie możliwość przedłużenia konkursu.

 

DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU

 1. Warunkiem udziału w konkursie jest podanie przez Zwycięzcę konkursu prawdziwych danych osobowych, tj. imienia, nazwiska, adresu, adresu e-mail, niezbędnych do przekazania nagrody.
  Przystępując do konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s